DOPING

Ekonomide Gelecek Perspektifleri Ve Lojistik Sektörü

  • 25-03-2019

Ekonomi dünyası, kamu ve lojistik sektöründen güçlü bir katılımın sağlandığı
Ekonomi ve Lojistik Zirvesi’nin dördüncüsü 29 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilecek

Ekonomide Gelecek Perspektifleri Ve Lojistik SektörüEkonomide Gelecek Perspektifleri Ve Lojistik Sektörü
Ekonomi dünyası, kamu ve lojistik sektöründen güçlü bir katılımın sağlandığı
Ekonomi ve Lojistik Zirvesi’nin dördüncüsü 29 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.
4. Dev Buluşma: Kamu - Lojistik - Reel Sektör
Ekonomi ve siyasette yaşan sıcak gelişmeler Türk Ekonomisini yeni çıkış yolları bulmaya iterken, lojistik sektörü de bu gelişmelere paralel olarak yeni rotalar üzerinde çalışıyor.
Rusya, Çin, Hindistan vb ülkelerle yeni ticari ilişkiler geliştiren Türkiye, AB ülkeleri ile de ticari ilişkilerini güçlendirirken, İstanbul Yeni havalimanı, Bakü-Kars-Tiflis demiryolu gibi projeler ve Yeni İpekyolu Türk lojistik sektörüne yeni imkanlar sunuyor.
Bu gelişmelerle birlikte dijital ekonominin ve Endüstri 4.0’ın yarattığı yeni iş modelleri ekonomiyi yeniden tanımlarken, Türk ticari hayatı ve lojistik sektörü de bu gelişmelere paralel olarak dönüşüme uğruyor.
3 yıldır ekonomi dünyası, kamu ve lojistik sektörünü bir araya getirerek reel sektörleri ve lojistik sektörünü buluşturan Ekonomi ve Lojistik Zirvesi, 4. Yılında; dünyadaki gelişmelere paralel olarak ekonomideki gelecek perspektiflerini ve lojistik sektöründeki gelişmeleri ele alıyor.
4. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi, sektörde 25 yıldır aylık olarak yayınlanmakta olan UTA Lojistik Dergisi tarafından Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, sektörel birlik ve derneklerin katılımıyla 29 Nisan 2019’da İstanbul’da gerçekleştirilecek.
Kaynak:https://www.ekonomivelojistikzirvesi.com