DOPING

Başakşehir Kiralık Depo

/ İSTANBUL(AVRUPA)
Aylık Kira Fiyatı 28.000 ₺ 25,45 ₺/m2
x
m2 Aralığı
m2 Fiyatı

• Açıklama
  • Konum
  • Zemin
  • Isınma

Açıklama

Yayınlanma Tarihi: 01-08-2019

MEDYA GAYRİMENKUL GÜVENCESİYLE...Başakşehir İkitelli Organize Sanayi Bölgesi`nde Düz Giriş Kiralık Depo- 1.100 m2- 3. KATTA- İMALATA VE DEPOLAMAYA UYGUN- 7 METRE TAVAN YÜKSEKLİKLİ- TIR / KAMYON YANAŞIR- SANAYİ ELEKTRİKLİ- 7 / 24 GÜVENLİKLİ- GENİŞ AKS ARALIKLI- YANGIN SPRİNK SİSTEMLERİ, HAVALANDIRMA ŞAFTI, WC (BAY-BAYAN) MEVCUT- ELEKTRONİK KEPENK SİSTEMİ MEVCUT- AÇIK VE KAPALI OTOPARKLI- HER KATA ULAŞAN ÇİFT YÜK VE YOLCU ASANSÖRÜ- m2 BAŞINA 2 TON HAREKETLİ YÜK TAŞIMA KAPASİTESİLOKASYON:- İKİTELLİ OSB’DE BULUNAN DEPONUN KONUMU TEM OTOYOLU’NA, KUZEY MARMARA OTOYOLU’NA VE BASIN EKSPRES BAĞLANTI YOLU’NA DİREKT KATILIM MESAFESİNDEDİR. E-5 OTOYOLU VE SAHİLYOLU’NA 15 DAKİKALIK MESAFEDEDİR.ULAŞIM: - METRO- MİNİBÜS HATLARI- OTOBÜS HATLARIYAKIN ÖNEMLİ NOKTALAR:- ATATÜRK HAVALİMANI- CNR EXPO FUAR MERKEZİ- MASKO MOBİLYACILAR ÇARŞISI- İSTOÇ TİCARET MERKEZİ- DEPOSİTE AVM- MALL OF İSTANBUL AVM- MAHMUTBEY İSTANBUL BÖLGE İDARE MAHKEMESİ- YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TEKNOPARK- İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİDEPO AYRI AYRI OLARAKTA KİRAYA VERİLEBİLİR500 m2   14.000 TL600 m2   14.000 TLDiğer ilanlarımıza www.medyagayrimenkul.com adresinden ulaşabilirsinizMEDYA GAYRİMENKUL`DEN MORTGAGE DANIŞMANLIK HİZMETİ KONUT ,TİCARİ GAYRİMENKUL,ARSA ALIMINDA BANKA KREDİLENDİRME İŞLEMLERİNİZDE YANINIZDAYIZ .SİZE ÖZEL ORANLAMALAR , ÖDEME PLANLARI, REFİNANS , OLUŞTURMAK İÇİN BİZİ ARAMANIZ YETERLİ

• Depo Kiralanabilirlik:
  • Kiriş Altı Yüksekliği: 7