DOPING

KEMALPAŞA AKALANDA KİRALIK 2500 M2 FABRİKA VE DEPO

/ İZMİR
Aylık Kira Fiyatı 30.000 ₺ 12,00 ₺/m2
x
m2 Aralığı
m2 Fiyatı

• Açıklama
  • Konum
  • Zemin
  • Isınma

Açıklama

Yayınlanma Tarihi: 19-02-2020

KEMALPAŞA AKALANDA  15000 M2 ARSA İÇİNDE  2500 M2 KAPALI TİCARİ RUHSATLI ÜRETİM VE DEPOLAMAYA UYGUN 850+850+850 M2 3 HOLDEN OLUŞAN YÜKLEME RAMPALI , 100 KW TRAFO -SONDAJ SUYU OLAN KİRALIK FABRİKA.KOYUNCUOĞLU EMLAK KEMALPAŞA 

• Depo Kiralanabilirlik:
  • Kiriş Altı Yüksekliği: 5
  • İmar Türü:

Alanlar

  • Kiralanabilir Kapalı Alan (m2): 2500 m2

1545 Kişi bu depoya baktı.