DOPING

Kumluca Depo

.adressss boş KUMLUCA / ANTALYA
Aylık Kira Fiyatı 10.380 € 4,00 €/m2
x
m2 Aralığı
m2 Fiyatı

• Açıklama
  • Konum
  • Zemin
  • Isınma

Açıklama

Yayınlanma Tarihi: 07-02-2019

2,595 m 2 `lık Zemin Katı kiralık olup, toplamda 6 adet hidrolik rampa ve bir adet sabit rampa bulunmaktadır. Bunlardan 5 adet hidrolik ve bir sabit toplam 6 adet rampa kiralık 2,595 m 2 `lik alana aittir. Rampa önlerinde 5 m sundurma vardır. 
Jeneratör, aydınlatma, hidrolik rampa, sprinkli yangın sistemi, 7/24 güvenlik hizmeti. 
Sadece alan kirasıdır. Bu alan içerisinde farklı işlemler ilave ücrete tabidir

• Minimum Kiralama Süresi:
  • Rampa Sayısı: 6
  • Yapı Türü:
  • Çatı Tipi:
  • Dış Cephe Türü:
  • Depo Kiralanabilirlik: Kısmi
  • Blok Adedi: 1
  • Depo Kat Sayısı: 2
  • Kiriş Altı Yüksekliği: 5
  • İmar Türü: Depo İmarlı

Alanlar

  • Toplam Arsa Alanı: 10132 m2
  • Kiralanabilir Kapalı Alan (m2): 2595 m2

Hizmetler

  • Diğer

3417 Kişi bu depoya baktı.