DOPING

menemen yanıkköy de kiralık depo

/ İZMİR
Aylık Kira Fiyatı 4.000 ₺ 2,67 ₺/m2
x
m2 Aralığı
m2 Fiyatı

• Açıklama
  • Konum
  • Zemin
  • Isınma

Açıklama

Yayınlanma Tarihi: 17-01-2020

menemen selçuk emlak tan menemen yanıkköy de depo amacli kapali alanı 300m2, bahçesiyle birlikte 1500m2 dir.

• Depo Kiralanabilirlik:
  • Kiriş Altı Yüksekliği: 5
  • İmar Türü:

Alanlar

  • Kiralanabilir Kapalı Alan (m2): 1500 m2

1134 Kişi bu depoya baktı.