DOPING

RES - ÖMERLİ`DE 7.755m2 H:10m LOJİSTİK DEPO &

ESENYURT ARNAVUTKÖY / İSTANBUL(AVRUPA)
Aylık Kira Fiyatı 38.775 5,00 /m2
x
m2 Aralığı
m2 Fiyatı

• Açıklama
  • Konum
  • Zemin
  • Isınma

Açıklama

Yayınlanma Tarihi: 04-04-2018

​300TON SU DEPOSU MEVCUTTUR. SOĞUK HAVA DEPOSU BULUNMAKTA OLUP TOPLAMDA 3 KATLI İSKANLI MÜSTAKİL VE YENİ BİNADIR.RES GAYRİMENKUL (Real Estate Solutions) Kiralık Fabrika, Kiralık Depo, Lojistik depo, lojistik tesis, üretim, depolama, satılık fabrika, satılık depo, esenyurtta kiralık fabrika, esenyurtta kiralık depo, esenyurtta satılık fabrika, esenyurtta satılık depo

• Depo Kiralanabilirlik:
  • Kiriş Altı Yüksekliği: 10
  • İmar Türü:

Alanlar

  • Kiralanabilir Kapalı Alan (m2): 7755 m2

2946 Kişi bu depoya baktı.